Pomoc statystyczna w Metodolog.pl

Szukasz pomocy statystycznej? Nie masz czasu lub nie potrafisz poradzić sobie samemu ze statystyką? Odwiedź serwis Metodolog.pl.

Metodolog.pl

Serwis Metodolog.pl udziela pomocy statystycznej oferując usługi na zaawansowanym poziomie. Serwis dzieli się na dwa obszary Metodolog Biznes oraz Metodolog Nauka. W zależności czego ma dotyczyć pomoc statystyczna można zapoznać się z ofertą firmy w dziedzinie biznesu i nauki. Specjaliści od statystycznej analizy danych oferują pomoc statystyczną w ilościowej analizie ankiet, weryfikacji hipotez, estymacji wyników eksperymentów naukowych. Zakres prac rozciąga się od zwykłego doradztwa, wykonywania raportów po całkowite przejęcie analiz statystycznych (ang. ousourcing).

Specjaliści Metodolog to zespół naukowców i inżynierów z zakresu nauk o człowieku, zdrowiu i nauk technicznych. Dysponują szeroką wiedzą z zakresu oferowania pomocy statystycznej w psychologii i naukach pokrewnych, ochrony środowiska i medycyny oraz analizy ilościowej detekcji sygnałów.

Praca z Metodolog jest niezwykle przyjemna. Wszystkie projekty pomocy statystycznej są zakańczane sukcesem po stronie klienta. Ponad to firma ta oferuje długotrwały serwis wykonanych do 3 miesięcy od wykonania prac.

Wszystkie dane w Metodolog.pl podlegają zaawansowanej ochronie.

Wszystkie analizy, dane wraz z informacjami identyfikacyjnymi są szyfrowane zaawansowanymi metodami opartymi o liczby pierwsze. Ze względu na dbałość o relacje i zaufanie klientów Metodolog przy usługach polegających na pomocy statystycznej wszystkie wymieniane informacje są szyfrowane. Przygotowana umowa o wykonywanie usług chroni informacje dostarczane przez klienta oraz utajnia nawiązaną relację gdzie pomoc statystyczna jest kluczowym elementem.

Metodolog.pl zdaje sobie sprawę, że większość danych zbieranych przez studentów, doktorantów, naukowców i firmy mają charakter prywatny o wysokiej wartości konkurencyjnej. Wyciek danych, przejęcie danych lub przechwycenie wyników może być niekorzystne z perspektywy ich właściciela.

Pomoc statystyczna w Metodolog jest dobrym wyborem. Dzięki tej współpracy i nawiązaniu relacji z odpowiednimi specjalistami od metodologii i statystyki  można osiągnąć niebywały rozwój i postęp w swojej pracy naukowej lub ociągać większe zyski lub zmniejszone straty na zagospodarowanym rynku.

Polecamy! HappyNet.pl!

*więcej o zawansowanej statystyce i analizach na stornach Amerykańskiego Towarzystwa Statystycznego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *